Latawiec Cross Kite Boarder 2.5 m z barem
Latawiec Cross Kite Boarder 2.5 m z barem
Producent:
Cross Kites
Kod produktu:
AG1485

Dostępność:
chwilowo brak


cena: 399.00 zł


Latawiec komorowy, dwulinkowy   w najnowszej wersji (nowy projekt graficzny i kolory, nowa torba) o rozpiętości skrzydła  aż 2.5 m z barem, kitekillerem i 2 linkami do sterowania to produkcja uznanej holenderskiej  firmy Cross Kites. Bar czyni latawiec łatwiejszym do sterowania np. jedną ręką i stwarza większe możliwości akrobacyjne.
Ten model  to bardzo ciekawa propozycja dla początkujących osób i doskonały wstęp do świata kitingu.
Po wyjęciu z pokrowca i rozwinięciu jest gotowy do użytkowania.  Latawiec reaguje już na nieduże podmuchy wiatru, łatwo się wznosi w powietrze i równie łatwo daje się sterować przy pomocy baru i linek. Nie stwarza problemów przy restarcie.
Wykonany z bardzo mocnych i lekkich materiałów.
Latawiec, szczególne tej rozpiętości, sprawdzi  się także znakomicie  we współpracy z longboardem lub skateboardem! Wystarczy kawałek równej i twardej  powierzchni, latawiec i deska!
Kolorystyka: dominujący kolor pomarańczowo(dominujący)- grafitowo -biały.
Wyposażenie:
1. Latawiec komorowy o szerokości 2,5 m
    Materiał  - poliester Ripstop
2. Pokrowiec
3. 2 linki o długości 18 m i wytrzymałości 150 kg każda
4. Bar do sterowania latawcem
5. KiteKiller  - to skuteczny system bezpieczeństwa, mocowany na nadgarstku. W wypadku utraty kontroli nad latawcem lub nagłego zbyt silnego wiatru możemy puścić latawiec, który opadnie na ziemię ale pozostanie na uwięzi kite killera - co zapobiegnie utracie latawca.
6. Ulotka
Wskazana siła wiatru podczas zabawy: 6-36 km/h
Uwaga: Nie należy używać latawca w czasie silniejszych wiatrów i w pobliżu przewodów elektrycznych, budynków i innych przeszkód.
Podczas zabawy należy ustawiać się tyłem do wiatru i próbować po rozwinięciu latawca wykonać kilka kroków w tył pociągając za uchwyty aż skrzydło się uniesie.
Przeznaczony dla osób od 12 lat.


W naszym sklepie  ceny latawców Cross Kites - najniższe w kraju!

Galeria produktu:

Korzystanie z serwisu i dokonywanie zakupów oznacza akceptację Regulaminu sklepu.
Korzystamy z plików cookie na zasadach określonych w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009-2020 Sklep internetowy Amigra.pl