Kije do Nordic Walking z korkową rączką - kolory
Kije do Nordic Walking z korkową rączką - kolory
Producent:
V- Group
Kod produktu:
AG925

Dostępność:
jest (wysyłka 24h)


cena: 45.90 zł


  Oferowane kijki do uprawiania trekkingu i nordic walking to  wysokiej jakości trzysekcyjny  sprzęt wykonane w 100% z lekkiego duraluminium.  Rękojeści kijów mają antypoślizgową, ergonomiczną powierzchnię wyłożona korkiem (przyjemną w dotyku a dłoń się nie poci). Dodatkowo poniżej zamontowany jest dodatkowy uchwyt gąbkowy. Marsz ułatwią regulowane rzepami opaski na dłoń.  W skład kompletu wchodzą: 2 trzyczęściowe  kije, 3 rodzaje wymiennych końcówek przeznaczonych na asfalt, grunt i śnieg.  Kije wyposażone są w wewnętrzny system amortyzujący Antishock, absorbujący drgania podczas wędrówki oraz zapewniający ochronę stawów nawet podczas intensywnego marszu.
 Teleskopowa budowa kijów umożliwia szybką i sprawną regulację ich długości w zależności od wzrostu użytkownika poprzez rozkręcanie  i skręcanie poszczególnych segmentów.
Regulacja długości kija od 65 cm do 135 cm (od 130 cm do 190 cm wzrostu użytkownika); średnica poszczególnych segmentów kija: 14/16/18 mm .
Cena za  komplet 2 sztuk. Długość zestawu w stanie złożonym  to tylko 67 cm.
Waga kompletu 580 g
W ofercie są dostępne  3 kolory kijów: czarne, niebieskie i czerwone. O swoim wyborze poinformuj nas w trakcie zakupu wpisując kolor w rubryce: Uwagi

Jak dobrać długość kijów do wzrostu? 
Dla osób uprawiających Nordic Walking rekreacyjnie mnożymy wzrost razy 0.66, natomiast dla osób wysportowanych wzrost mnożymy przez 0.68. Wówczas otrzymujemy długość kijka odpowiednią dla naszego wzrostu.  Innym sposobem  jest przymiarka. Zaciskamy dłoń na rękojeści kijka. Łokieć powinien być zgięty pod kątem 90 stopni. Zaleca się też aby podczas kilku pierwszych marszów z kijkami wypróbować różne długości  i wybrać najlepsze.


Galeria produktu:

Korzystanie z serwisu i dokonywanie zakupów oznacza akceptację Regulaminu sklepu.
Korzystamy z plików cookie na zasadach określonych w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009-2020 Sklep internetowy Amigra.pl