Kendama Play model Pro II K - black delicious
Kendama Play model Pro II K - black delicious
Producent:
Kendama Europe
Kod produktu:
AG906

Dostępność:
jest (wysyłka 24h)


cena: 84.90 zł

Play to profesjonalny model kendamy wyprodukowany przez niemiecką firmę Kendama Europe. Projekt tego modelu powstał w konsultacji z najlepszymi zawodnikami japońskim, czego skutkiem stało się spełnienie surowych norm Japan Kendama Association.
Play Pro II K jest wykonana z wyselekcjonowanego drewna brzozy pochodzącej z Austrii i perfekcyjnie wykończona. Z pewnością służyć będzie tobie długo.
Kendama posiada optymalne rozmiary i jest bardzo dobrze wyważona. Co więcej jest przyjemna w dotyku i z charakterystycznym klikiem przy wykonywaniu ewolucji. Tama (kula) pokryta jest farbą klasy premium - przez co idealnie "klei" w trakcie wykonywania ewolucji.
W oferowanej tu wersji kolorystycznej Triple Stripes - prezentuje się wyjątkowo efektownie!
Ten model jest powszechnie używany na zawodach i pokazach. Także idealny dla każdego, kto chce spróbować zabawy z kendamą, która obecnie na całym świecie przeżywa okres wielkiej popularności! Rewelacyjna rozrywka dla początkujących i zaawansowanych ćwicząca koordynację ruchową i zwinność. Znakomita odskocznia od siedzącego trybu życia!

Play Kendama posiada jako jedyna w Europie wszelkie certyfikaty CE i TUEV. Otrzymujesz najnowszą wersję Pro II K. Niemiecka jakość i japońska tradycja w jednym!
                                               Kendama Play model Pro II K - fruity water - sklep Amigra.pl
Producent wyposażył zestaw w dodatkowy, zapasowy sznurek. Do tego estetyczne, kartonowe opakowanie i instrukcja.
Do każdego zamówienia otrzymasz fakturę.


Parametry Play Kendama:
Wysokość: 185 mm
Szerokość: 70 mm
Średnica kuli: 60 mm
Długość sznurka: 400 mm
Waga: 150 g
Normy: JKA, BKA
Galeria produktu:

Korzystanie z serwisu i dokonywanie zakupów oznacza akceptację Regulaminu sklepu.
Korzystamy z plików cookie na zasadach określonych w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009-2020 Sklep internetowy Amigra.pl