Kendama Play model Grip II K - sunset flip
Kendama Play model Grip II K - sunset flip
Producent:
Kendama Europe
Kod produktu:
AG1522

Dostępność:
chwilowo brak


cena: 89.90 zł


Play to  profesjonalny model kendamy wyprodukowany przez niemiecką firmę Kendama Europe. Projekt tego modelu powstał  w konsultacji z najlepszymi zawodnikami japońskim, czego skutkiem stało się spełnienie  surowych norm Japan Kendama Association.
Play  Pro II K jest  wykonana z wyselekcjonowanego drewna brzozy pochodzącej z Austrii i perfekcyjnie wykończona. Z pewnością służyć będzie tobie długo.
Kendama  posiada optymalne  rozmiary i jest bardzo dobrze wyważona. Co więcej  jest przyjemna  w dotyku i z charakterystycznym klikiem przy wykonywaniu ewolucji.
W prezentowanej wersji  o nazwie  Grip II K - kula (tama) pokryta jest specjalną matową farbą, przez co kendama jeszcze bardziej "klei" i to zaraz po wyjęciu z pudełka!
Ten model jest powszechnie używany na zawodach i pokazach. Także idealny dla każdego, kto chce spróbować zabawy z kendamą, która obecnie na całym świecie przeżywa okres wielkiej popularności! Rewelacyjna rozrywka dla początkujących  i zaawansowanych ćwicząca koordynację ruchową i zwinność. Znakomita odskocznia od siedzącego trybu życia!

Play Kendama posiada  jako jedyna w Europie wszelkie certyfikaty CE i TUEV. Otrzymujesz najnowszą wersję Pro II K.  Niemiecka jakość i japońska tradycja w jednym!
                                            Kendama Play model Pro II K - fruity water - sklep Amigra.pl
Producent wyposażył zestaw w dodatkowy, zapasowy sznurek. Do tego estetyczne, kartonowe opakowanie i instrukcja.
Do każdego zamówienia otrzymasz fakturę.


Parametry Play Grip II Kendama:
Wysokość: 185 mm
Szerokość: 70 mm
Średnica kuli: 60 mm
Długość sznurka: 400 mm
Waga: 150 g
Normy: JKA, BKA


Galeria produktu:

Korzystanie z serwisu i dokonywanie zakupów oznacza akceptację Regulaminu sklepu.
Korzystamy z plików cookie na zasadach określonych w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009-2020 Sklep internetowy Amigra.pl