Produkt dnia

Szybki kontakt

wysyłka tel. 887-237-154
(Także zamówienia telefoniczne)


Formularz kontaktowy
lub

kontakt@amigra.pl

Wysyłamy

wysyłka
  • Koszt już od 6,50zł
  • Wysyłka w ciągu 24h

Producenci


Tarcza do darta  17
Tarcza do darta 17" Meteor
Producent:
Meteor
Kod produktu:
AG261

Dostępność:
chwilowo brak


cena: 39.90 zł

Tarcza 17'  do darta o średnicy 43 cm przeznaczona do rekreacyjnej zabawy wewnątrz pomieszczeń. Idealna  do domu, pubu czy klubu. Uatrakcyjni czas spędzony aktywnie w gronie rodziny lub znajomych. W zestawie otrzymasz 6 rzutek. Tarcza jest dwustronna co sprawi, że będzie dłużej  wykorzystywana.

Bardzo dobre wykonanie i atrakcyjny, profesjonalny wygląd oraz niewysoka cena to dodatkowe atuty. Tarcza wyprodukowana jest ze sprasowanej celulozy.

Wewnątrz opakowania zasady gry w różnych wariantach

=========================================================


1. Celem gry jest zredukowanie do zera wyniku gracza lub drużyny. Na przykład czterej gracze starają się zredukować 501 punktów do zera, a dwaj gracze starają się zredukować do zera 301 punktów.

2. Każdy gracz podczas swojej kolejki rzuca trzema lotkami. Uważa się to za jeden rzut.
3. Punkty podlicza się poprzez odejmowanie sumy każdego rzutu od wyniku. Po pierwszym rzucie gracz odejmuje swoją wartość od 301 lub 501.
4. Lotki, które nie trafią w tarczę, spadną z niej, uderzą w inne lotki i odpadną od tarczy lub trafią w ścianę odpadają z gry i nie mogą być wykorzystane przez gracza do czasu kolejnego rzutu.
5. Gracz lub gracze, muszą zredukować swój wynik dokładnie o 301 lub 501. Jeżeli w ostatnim rzucie gracz przekroczy liczbę punktów niezbędną do zwycięstwa, cały rzut zostaje unieważniony i gracz musi podjąć kolejną próbę.

Rzuty wykonywane są spoza linii usytuowanej w odległości  np. 237 cm od płaszczyzny tarczy.

Galeria produktu:

Korzystanie z serwisu i dokonywanie zakupów oznacza akceptację Regulaminu sklepu.
Korzystamy z plików cookie na zasadach określonych w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 Sklep internetowy Amigra.pl