Slackline taśma 15m + taśma asekuracyjna
Slackline taśma 15m + taśma asekuracyjna
Producent:
Barefoot
Kod produktu:
AG1481

Dostępność:
jest (wysyłka 24h)


cena: 179.00 zł

 
Taśmy slackline szwajcarskiej firmy  Barefoot  powstałe we współpracy z Firetoys zaprojektowano w środowisku alpinistów, wśród ludzi szukających  treningu, adrenaliny i zabawy w wolnych chwilach.
Ten model to 15 metrowa, świetnie wyposażona taśma o szerokości 5 cm przeznaczona do rekreacji i dla zaczynających swą przygodę ze slackline.
Taśma jest bardzo wytrzymała, mogą  na niej ćwiczyć osoby do 150 kg wagi. Ułatwieniem dla ćwiczących są widoczne, jaskrawe kolor taśmy z charakterystycznym nadrukiem. 
W komplecie oprócz taśmy otrzymujesz bezpieczny i ergonomiczny napinacz z pętlą, 2 ochraniacze na drzewa (przyroda nie ucierpi!) oraz, co jest rzadkością wśród ofert innych producentów  -  dodatkową węższą taśmę  asekuracyjną z napinaczem,którą można  rozpiąć nad główną nieco powyżej głowy ćwiczącego. Służy ona do utrzymania równowagi - szczególnie przydatna przy pierwszych próbach balansowania.
Cena tak wyposażonego zestawu jest  u nas bardzo konkurencyjna! (cena europejska to 51 Euro czyli 225 zł)
Kolor taśmy oferowanego zestawu -   zielony lub żółty.  O wyborze koloru poinformuj nas w "Uwagach " w trakcie zakupu. Brak wyboru oznaczać będzie losową wysyłkę.

Zawartość zestawu:
1 taśma 15m  o szerokości 5 cm
1 napinacz z pętlą
1 taśma asekuracyjna dwuczęściowa z małym napinaczem
2 ochraniacze na drzewa
1  opakowanie i  poręczna torba do transportu mieszcząca cały zestaw
1 prosta instrukcja obsługi z polskimi objaśnieniami + broszura
  z podstawowymi akrobacjami
  Waga: 3 kg  
      Galeria produktu:

Korzystanie z serwisu i dokonywanie zakupów oznacza akceptację Regulaminu sklepu.
Korzystamy z plików cookie na zasadach określonych w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009-2020 Sklep internetowy Amigra.pl