Produkt dnia

Szybki kontakt

wysyłka tel. 887-237-154
(Także zamówienia telefoniczne)


Formularz kontaktowy
lub

kontakt@amigra.pl

Wysyłamy

wysyłka
  • Koszt już od 6,50zł
  • Wysyłka w ciągu 24h

Producenci


Kosmiczna Eskadra
Kosmiczna Eskadra
Producent:
Portal
Kod produktu:
AG93

Dostępność:
chwilowo brak


cena: 31.00 zł


Błyskawiczna gra dla zręcznych pilotów kosmicznych statków!

Każdy z graczy dowodzi eskadrą aż dziesięciu statków kosmicznych ścierających się w pobliżu niezwykle cennej asteroidy. Każdy ze statków posiada swoje unikalne zdolności (siła i kierunek strzału, prędkość, kierunek działania osłon). Odpowiednie wykorzystanie zdolności swojej floty prowadzi do zwycięstwa nad przeciwnikiem. W grze może brać udział od dwóch do czterech graczy.

Rozgrywka

Gra podzielona jest na dwie fazy. W pierwszej, niezwykle dynamicznej, trwającej kilkadziesiąt sekund, fazie gracze wystawiają na stół karty reprezentujące ich statki, starając się, by lasery były skierowane w stronę asteroidy lub wrogich jednostek. Pierwszy gracz, który zdoła ustawić na stole wszystkie statki wykrzykuje „stop”. Rozpoczyna się druga faza.

W drugiej fazie gracze rozpatrują wynik bitwy. Wszystkie statki o jednakowej prędkości odpalają lasery. Wpierw strzelają statki o prędkości jeden. Zdejmuje się z pola gry zestrzelone w ten sposób statki i przechodzi do odpalenia laserów o prędkości dwa. Później lasery o prędkości trzy i tak dalej, aż wystrzelą działa o prędkości 10. Po zakończeniu rozpatrywania gracze zliczają punkty zwycięstwa – otrzymuje się je za uszkodzenie statków przeciwnika oraz za ataki na asteroidę.

Rozgrywka wymaga zarówno dynamiki podczas wystawiania na stół swojej floty, jak i dużych umiejętności taktycznych pozwalających na odpowiedni wybór miejsca wystawienia swoich jednostek i kierunku, w którym skierowane są działa.

Jedna runda trwa około pięciu minut, rozgrywka trwa do trzech wygranych bitew (rund). 

Liczba graczy: 2-4
Wiek graczy: 8+
Czas gry: 15-20 min
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie

Zawartość pudełka:

  • 4 talie statków,
  • 4 plansze Statków bazą
  • plansza z tabelą punktacji,
  • duży żeton asteroidy,
  • 2 dodatkowe karty asteroid,
  • drewniane znaczniki w pięciu kolorach,
  • kolorowa instrukcja.
OKAZJA! Wyprzedaż  - obniżka o 30%. Stara cena: 43 zł.

Zobacz koniecznie:

Galeria produktu:

Korzystanie z serwisu i dokonywanie zakupów oznacza akceptację Regulaminu sklepu.
Korzystamy z plików cookie na zasadach określonych w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 Sklep internetowy Amigra.pl