Produkt dnia

Szybki kontakt

wysyłka tel. 887-237-154
(Także zamówienia telefoniczne)


Formularz kontaktowy
lub

kontakt@amigra.pl

Wysyłamy

wysyłka
  • Koszt już od 6,50zł
  • Wysyłka w ciągu 24h

Producenci


Dungeoneer - Powrót Króla Nieumarłych
Dungeoneer - Powrót Króla Nieumarłych
Producent:
Galakta
Kod produktu:
AG166

Dostępność:
chwilowo brak


cena: 46.90 zł


Mroczny bóg śmierci i magii ponownie wskrzesił swego najwierniejszego sługę – Króla Nieumarłych! Wezwano bohaterów, którzy przeżyli okropieństwa jego Grobowca i wyłoniono nowych, odważnych śmiałków. Zadanie które stoi przed nimi, nie jest łatwe – mają zgładzić potwornego ożywieńca. Tym razem na zawsze! Zatęchłe korytarze i komnaty grobowca są jednak bardziej niebezpieczne, występni poddani Króla potężniejsi, a on sam straszliwszy, niż kiedykolwiek. W jego posiadaniu znalazł się bowiem złowieszczy dar okrutnego boga – Berło Ciemności!

Powrót Króla Nieumarłych to gra fantasy przeznaczona dla 2-4 graczy. Gracze wcielają się w bohaterów, przemierzają mroczne lochy, walczą z potworami i wykonują trudniejsze zadania. Najgroźniejszymi przeciwnikami są jednak inni gracze, którzy na wszelkie sposoby przeszkadzają w osiągnięciu sukcesu. W czasie gry plansza jest budowana przez samych graczy, dzięki czemu każda rozgrywka jest niepowtarzalna.

Powrót Króla Nieumarłych to pierwsza z serii Dungeoneer, która toczy się na poziomie Epickim. Wreszcie gracze będą mogli przenieść swych bohaterów na wyższe, wcześniej niedostępne poziomy lub poprowadzić samodzielną grę, tyle że rozpoczynającą się na 4 poziomie! Dzięki temu zestawowi doświadczeni gracze będą mogli zmierzyć się z groźniejszymi potworami i wykonać o wiele trudniejsze zadania!

GRA AKTUALNIE NIEDOSTĘPNA -  WYCZERPANY NAKŁAD!
Korzystanie z serwisu i dokonywanie zakupów oznacza akceptację Regulaminu sklepu.
Korzystamy z plików cookie na zasadach określonych w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 Sklep internetowy Amigra.pl