Produkt dnia

Szybki kontakt

wysyłka tel. 887-237-154
(Także zamówienia telefoniczne)


Formularz kontaktowy
lub

kontakt@amigra.pl

Wysyłamy

wysyłka
  • Koszt już od 6,50zł
  • Wysyłka w ciągu 24h

Producenci


Yoyo Revolution jojo białe
Yoyo Revolution jojo białe
Producent:
YoYoJam
Kod produktu:
AG356

Dostępność:
chwilowo brak


cena: 154.50 zł


Najnowsze jojo sygnowane dla młodego Granta Johnsona, znanego nie tylko z telewizji, ale także z niezwykle innowacyjnych trików prezentowanych na zawodach oraz jego filmikach na YouTube. Jojo zaprojektowane jest dla osób takich jak on, które uczą się niezwykle szybko i z początkującego stają się mistrzem i ekspertem w bardzo krótkim czasie.
Jojo wyposażone jest w nowy system opracowany przez YoYoJam, składający się ze specjalnej aluminiowej osi, która trzyma połówki jojo tak, jakby to było całkowicie metalowe, dzięki czemu jest niezwykle stabilne. Taka konstrukcja pozwala też na wymianę łożysk! dzięki czemu jojo dopasowuje się idealnie do Twojego poziomu umiejętności. Jojo posiada standardowe łożysko kulkowe, dzięki czemu jojo jest bardziej responsywne i nadaje się dla początkujących graczy. Kiedy czujesz, że jesteś gotów na trudniejsze triki, po prostu zmień łożysko na SPEED, które dołączone jest w pudełku. Dzięki temu jojo stanie się mniej responsywne i będzie lepiej nadawać się do wielu trudniejszych trików.
Revolution wykonane jest z twardego plastiku, z aluminiowymi obciążeniami. Bardzo wygodnie trzyma się w ręce oraz posiada gładkie spiny za każdym razem. Już od pierwszego rzutu poczujesz moc tego jojo, oraz to, że trzymasz w ręce yoyo najnowszej technologii na miarę możliwości obecnych jojarzy.


Właściwości - yoyo Revolution

Poziom Zaawansowania: średnio zaawansowany, zaawansowany
Kategorie Tricków: 1A, 5A
Szerokość Gapa: 4,95mm (standardowe łożysko), 3mm (łożysko Speed)
Średnica: 54,20mm
Szerokość: 40,27mm
Waga: 67,1g

Galeria produktu:

Korzystanie z serwisu i dokonywanie zakupów oznacza akceptację Regulaminu sklepu.
Korzystamy z plików cookie na zasadach określonych w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009-2017 Sklep internetowy Amigra.pl