Produkt dnia

Szybki kontakt

wysyłka tel. 887-237-154
(Także zamówienia telefoniczne)


Formularz kontaktowy
lub

kontakt@amigra.pl

Wysyłamy

wysyłka
  • Koszt już od 6,50zł
  • Wysyłka w ciągu 24h

Producenci


Six
Six
Producent:
Amigo
Kod produktu:
AG70

Dostępność:
jest (wysyłka 24h)


cena: 68.00 zł


Podczas trzech rund gracze mają ok. 2 minuty czasu, aby zachować jak najwięcej kart liczbowych. Klepsydra jest odwracana i zasłaniana tubą Six – od tej chwili biegnie czas!

Gracz kolejno po sobie wykonuje rzuty 3, 2 i 1 kostką, a następnie przekazuje kostki następnemu graczowi. Po każdym rzucie gracze sprawdzają czy suma wyrzuconych oczek jest równa wartości jednej z leżących przed nimi kart liczbowych. Jeśli tak, to dany gracz może zachować tę kartę.

Gracz wykonujący rzut nie może zachować żadnej karty, nawet jeśli leży przed nim karta o wartości równiej sumie oczek, które uzyskał na kostkach. Dlatego należy możliwie szybko przekazywać kostki dalej!

Jednak należy przy tym uważać! Po przekazaniu kostek kolejny gracz może sprawdzić, czy czas skończył się. Klepsydra jest natychmiast odsłaniana, a karą jest konieczność oddania jednej
z zachowanych kart.

Zwycięzcą gry zostaje ten, kto po 3 rundach (czyli po ok. 6 minutach) posiada najwięcej kresek na zachowanych przez siebie kartach liczbowych.


Do gry nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego, a szybkie poznanie reguł gry umożliwi Ci dołączona polska instrukcja.

Liczba graczy: 2-5
Wiek graczy: 8+
Czas gry: 6 min
Instrukcja: polska
Wydanie: niemieckie


PUDEŁKO ZAWIERA:
  • 1 klepsydra
  • 1 tuba Six
  • 3 kostki
  • 90 kart liczbowych
  • instrukcja

Galeria produktu:

Korzystanie z serwisu i dokonywanie zakupów oznacza akceptację Regulaminu sklepu.
Korzystamy z plików cookie na zasadach określonych w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009-2017 Sklep internetowy Amigra.pl