Szybki kontakt

wysyłka tel. 887-237-154
(Także zamówienia telefoniczne)


Formularz kontaktowy
lub

kontakt@amigra.pl

Wysyłamy

wysyłka
  • Koszt już od 6,50zł
  • Wysyłka w ciągu 24h

Producenci


Ligretto (pudełko czerwone)
Ligretto (pudełko czerwone)
Producent:
Schmidt Spiele
Kod produktu:
AG96

Dostępność:
chwilowo brak


cena: 34.00 zł


Szalona gra karciana!

Każdy z graczy otrzymuje jedną z czterech 40-kartowych talii. Każda z nich ma inną ilustrację z tyłu, dla oznaczenia graczy. Gracz próbują jak najszybciej utworzyć ciągi kart (w porządku rosnącym, w kolorach) na środku stołu. Pierwszy gracz, który pozbędzie się kart ze swojej talii krzyczy STOP i gra się kończy. Karty na środku stołu dają po 1 punkcie a pozostałe w talii -2 punkty. Wygrywa pierwsza osoba, która zdobędzie 99 punktów.

Gra znana jest także jako Dutch Blitz.

Pudełka gry "Ligretto" występują w kolorach: zielony, niebieski  i czerwony - są one osobnymi pozycjami w naszym sklepie. Jedna talia pozwala na grę do 4 osób, aby umożliwić grę do 8 osób potrzebne są dwie talie (analogicznie 3 talie dla 12 osób) w różnych kolorach pudełek.

Gra nie zawiera żadnych napisów, więc do rozgrywki nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego - wszystkich niezbędnych do gry informacji dostarcza polska instrukcja.

Liczba graczy: 2-4
Wiek graczy: 8+
Czas gry: 10-15 min
Instrukcja: polska
Wydanie: niemieckie

Zobacz koniecznie
:


Korzystanie z serwisu i dokonywanie zakupów oznacza akceptację Regulaminu sklepu.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009-2010 Sklep internetowy Amigra.pl